Vyhledávání
Přihlášení autora
Email
Heslo
Registrace


Autoři - SmitALOVÁ Jitka

Jméno:SmitALOVÁ Jitka
Rok narození:1950
E-mail:SMIJIT@SEZNAM.CZ


Autor o sobě:
Narodila jsem se v roce 1950 a téměř celý život prožila v malém podhorském městečku Jeseník.Mé zaměstnání se odehrávalo povětšinou v kanceláři,nic zajimavého,ale mně má práce bavila a byla jsem tam šťastná.To,že jsem žila v nádherné přírodě je nejspíš důvodem,proč mám lesy tak ráda.Stromy,kytky ,procházky v lukách a to za každého počasí.
Jsem založením introvert a samota mi nevadí,naopak necítím se dobře ve velké společnosti.Miluji svou rodinu,děti a vnoučata.Děti mám ráda všechny a nesnáším,když jim někdo ubližije,to se mne dotýká velmi bolestně a nejraději bych si je vzala všechny pod svou ochranu.Tím,že jsem spíše samotář,mám hlavu stále plnou nápadu a tak je pak ráda sypu na papír(dnes již počítač).Nyní jsem již v penzi,kterou trávím povětšinou na své milované chaloupce se svým mužem a psem.Máme velkou zahradu,plnou kytek a to je to co k životu potřebuji.Miluju slunce,prostor a vůně.

Zpět na seznam autorů

Anketa

Jaké byste uvítali edice našeho nakladatelství?
Cestopisy (38084)
Poezie (39883)
Fotografie (38444)
Přírodní medicína (37180)
Komiksy (38459)


Nové knihy

Woodoo

Čarodějky 1. Galena 2.Cesta za ztraceným časem

Mortonvillské povídky


© 2021 Nová Forma s.r.o.
Publikování a šíření obsahu je bez souhlasu provozovatele zakázáno. | Nová Forma - nakladatelství | www.kniznieshop.cz | jooble.cz - vyhledá práci
Počet návštěv: 6772106